Šiandien paskelbta: 47Viso skelbimų: 1078Šiandien yra liepos 23 d.
Įdėti skelbimą
PRISIJUNKITE
Jūs dar nesate registruotas TelsiuSkelbimai.lt vartotojas?
Būtinai užsiregistruokite čia

Prisiminti
Pamiršote slaptažodį?
Prisijungti su Facebook Prisijungti su Google+
Atgal
+37060020027Skambinti
PradžiaPaslaugosVerslo

Parduodamas Hostel

Paskelbta 2024 Balandžio 18d., 11:39

Parduodamas Hostel

2024 Balandžio 18d., 11:39
Vieta: Vilniaus centras, Lietuva
Verslo kaina: verslo kaina prasideda yra nuo 65 000 iki 145 000 EUR už akcijų paketą, kuris svyruoja nuo 35 % iki 100 % verslo.
Ieškote be rūpesčių investuoti puikioje vietoje? Jūsų paieška baigiasi mūsų pelningu viešbučių ir nakvynės namų verslu, kuris yra idealioje vietoje - miesto širdyje!
Įeikite į komforto ir stiliaus pasaulį, nes mūsų viešbučių ir nakvynės namų verslas sveikina jus su savo moderniais patogumais ir prašmatniu dekoru. Mūsų įstaigoje yra erdvių bendrabučio stiliaus kambarių ir privačių apartamentų, todėl gali apsistoti įvairūs keliautojai – nuo ​​keliautojų su kuprinėmis iki porų, ieškančių romantiško pabėgimo.
Kuo mes išsiskiriame, tai, kad turime keturis atskirus butus, kurių kiekvienas turi savo vonios kambarį. Šiuose viešbučio tipo apartamentuose yra patogios dvigulės lovos ir vaizdingi vaizdai į parką ir centrinę Vilniaus gatvę. Tai puikus poilsis poroms. Nesvarbu, ar pasirinksite juos naudoti kaip savininko apartamentus, ar kaip papildomus pajamų šaltinius, šie butai prideda išskirtinės vertės verslui.
Patogiai įsikūręs šurmuliuojančiame miesto centre, mūsų viešbučių ir nakvynės namų verslas leidžia lengvai pasiekti viešąjį transportą, populiarias lankytinas vietas ir šurmuliuojančią naktinio gyvenimo sritį. Turėdami įrodytus pelningumo rezultatus, galite sklandžiai pereiti prie nuosavybės ir pradėti generuoti pajamas nuo pat pirmos dienos.
Vienas iš pastebimų šios galimybės privalumų yra tai, kad verslas parduodamas kartu su įmone, kuri turi patalpų nuomos sutartį. Tai suteikia pirkėjui keletą privalumų, įskaitant:
  1. Supaprastintos operacijos: Įsigiję verslą kartu su esama įmone ir nuomos sutartimi, galite sklandžiai tęsti veiklą ir nereikia derėtis dėl naujos nuomos.
  2. Tiesioginės pajamos: kai verslas jau įsteigtas ir uždirba pajamų, galite pradėti uždirbti pajamas nuo pirmos dienos.


Siūlome įvairius investavimo variantus pagal Jūsų poreikius:
  • 100% verslas: už 145 000 eurų įsigykite visą viešbučių ir nakvynės namų verslą, įskaitant personalą, baldus, įrangą ir kt.
  • 70% verslas: Investuokite į didžiąją viešbučių ir nakvynės namų verslo dalį už 105 000 eurų.
  • 50 % verslas: užsitikrinkite 50 % viešbučių ir nakvynės namų verslo akcijų už 80 000 eurų.
  • 35% verslas: tapkite reikšmingu partneriu, turinčiu 35% viešbučių ir nakvynės namų verslo dalį už 65 000 eurų.
Arba siūlome lizingo variantą, kai galite mokėti įmokas nuo verslo pajamų. Viešbučių ir nakvynės namų verslo nuomos mokestis yra 25 000 eurų su minimaliu išankstiniu 75 000 eurų užstatu mažiausiai 3 metų nuomos laikotarpiui.
Mes teikiame pirmenybę jūsų, kaip verslo pirkėjo ar nuomininko, sėkmei ir teikiame visapusišką pagalbą rinkodaros, darbuotojų valdymo, apskaitos ir kt. srityse, atsižvelgdami į jūsų konkrečius reikalavimus.
Nepraleiskite šios išskirtinės galimybės įsigyti pelningą viešbučių ir nakvynės namų verslą klestinčioje turizmo vietovėje. Susisiekite su mumis šiandien ir suplanuokite peržiūrą ir leiskitės į kelionę, kad taptumėte sėkmingu viešbučių ir nakvynės namų verslo savininku!
(Pastaba: kainos ir nuomos sąlygos derinamos. Tik rimtos užklausos. Gali prireikti konfidencialumo susitarimų.)
Nuomos verslas idealiai tinka 1-2 šeimoms, norinčioms gauti leidimus gyventi Lietuvoje. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad leidimų gyventi gavimo išlaidos nėra įskaičiuotos į verslo kainą ir būtų apmokestinamos atskirai. Mūsų mokesčiai už TRP (leidimo laikinai gyventi) procedūrą yra tokie: 3500 € pagrindiniam prašytojui, 1500 € už sutuoktinio dokumentus ir visą procesą, bei 1200 € už kiekvieno vaiko dokumentus ir dokumentų tvarkymo procesą.
Šio verslo rezervavimo mokestis yra 7000 € iš anksto. Sumokėjus avansą, pirkėjui bus pateikti visi skelbime nurodytus verslo rezultatus atitinkantys dokumentai ir ataskaitos.
Norėdami užsisakyti papildomos informacijos apie šį verslą (finansines ataskaitas, Booking.com ataskaitą, pajamų/pelno ataskaitas ar prognozes ir pan.), turėsite sumokėti 2000 € „informacijos paslaugų mokestį“ (70% šios sumos bus grąžinta). jums nuolaidos forma, jei perkate verslą ar užsisakote kitas paslaugas).

https://www.euromig.com/sale/hostel/
invest@euromig.com
+37065545547Rodyti visą aprašymą
Kaina: 1 EUR

Kontaktai

Telefonas
+37060020027
Vietovė
Telšiai
El. paštas
Skelbimo statistika
Parodytas: 617 k.
Peržiūrėtas: 38 k.