Sandarumo testas

Paskelbta: liepos 21 d.

Namo sandarumo testas yra įrankis, naudojamas matuoti šiluminio gaubto sandarumą jūsų namuose. Visi namai yra skirtingi, todėl prieš priimdami svarbius sprendimus, pavyzdžiui, pertvarkydami ar pritaikydami atmosferos pokyčius, turime įsitikinti, kad mūsų namai yra kuo efektyvesni energijos požiūriu. Namo sandarumo testas suteiks jums numerį, nurodantį, koks tvirtas yra jūsų vokas, palyginti su kitais jūsų apylinkėse. Kai kurie žmonės prieš atlikdami bet kokius šiltinimo darbus, dar labiau mėgsta naudoti savo sienų R vertės matavimo metodą.

Daugybė veiksnių lemia jūsų šilumos apvalkalo sandarumą, pavyzdžiui, namo dydis, jame esančios izoliacijos kiekis ir klimatas, kuriame gyvenate. Šio bandymo tikslas yra palyginti namus, kuriuose gyvenate, su kitais, pastatytais labai panašiais į jūsų, taip pat su kitais namais, pastatytais jūsų rajone. Todėl jūsų sandarumo skaičius turėtų būti panašus arba geresnis už bet kurio kito namo, panašaus į jūsų, kurio statybinės medžiagos ir izoliacijos lygis yra panašus, skaičių.

Yra du pagrindiniai namų sandarumo bandymo metodai, kuriuos aš žinau. Jie abu yra panašūs pagal metodą, tačiau skiriasi bandymui atlikti naudojamos įrangos rūšimis. Pirmasis metodas yra tai, ką aš vadinu „jack hammer“ metodu, o antrasis - „ultravioletinių spindulių“ metodas. Abu metodai gali būti gana brangūs, kai juos atlieka profesionali įmonė. Metodai yra labai panašūs, ir abu naudoja tą pačią įrangą: porą kėliklių plaktukų, elektrinį pjūklą ir daug laiko. Du pagrindiniai išlaidų skirtumai yra susiję su papildomomis išlaidomis (laiku ir pinigais), reikalingomis norint išbandyti specialius įrenginius.

Raktažodžiai:

sandarumo testas, sandarumo testas kaina, namo sandarumo testas, namo sandarumo testas kaina, pastato sandarumo testas kaina

Komentarai:

Šiuo metu komentarų nėra. Komentuoti

Užpildykite laukelį, jeigu norite būti informuoti apie naujus skelbimo komentarus

Rašydami komentarą sutinkate su taisyklėmis. Nesusiję su skelbimu arba svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be atskiro įspėjimo.